picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

mechanika samochodowa Gdynia, gdzie warto ?

mechanika samochodowa Gdynia, gdzie warto ?

Żąda fachowych mechaników samochodowych z Gdyni. Do naprawy mam kilka elementów blacharskich i mechanikę.

edmundzik

Posty: 3

 
Mnie mechanicy z Gdyni niezwykle pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, natomiast przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

Nikuś23

Posty: 3

 
Profesjonalne blacharstwo samochodowe można znaleźć w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/blacharstwo/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Długo szukałem warsztatu samochodowego w Gdyni i nie było bezproblemowo. Ostatecznie trafiłem na fachowców i naprawdę się zajęli niesłychanie dobrze moim samochodem. Później podeśle Wam dane kontaktowe do tego warsztatu.

gregBard

Posty: 3

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wówczas bez kłopotów można u nich naprawiać, albowiem cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

090913123

Posty: 3

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie wcześniej i wtedy na czas się dostaniemy.

12erBis

Posty: 5