picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

skup aut Zielona Góra, polecicie kogoś ?

skup aut Zielona Góra, polecicie kogoś ?

Czy jest skupowanie aut w Gorzowie Wielkopolski? Chce jakąś firmę, co ma gotówkę w ręku i szybko przyjedzie do mnie i auto zabierze.

irecki67

Posty: 2

 
Wolę poczekać i otrzymać lepszą cenę za samochód, wobec tego skupy mnie nie interesują. Na ogół dają mocno zaniżone ceny. Jeśli jest ktoś spieszy to pewnie korzysta, lecz ja na szczęście nie muszą tak robić.

Anonim.KuBa

Posty: 13

 
Wolę poczekać i dostać lepszą cenę za samochód, dlatego skupy mnie nie interesują. Najczęściej dają mocno zaniżone ceny. Jeśli jest ktoś spieszy to pewnie korzysta, ale ja na szczęście nie muszą tak robić.

Klara323

Posty: 2

 
Wiem, iż skup aut w Nowej Soli oferuje idealne ceny. Płacą praktycznie tyle, co by się otrzymało od normalnego klienta. Dużo znajomych tam sprzedawało i mówią, iż kolejnym razem też to zrobią.

Limer333

Posty: 21

 
Dla mnie skup aut z Wolborza odpowiada. Mam ich ofertę tutaj https://autoskuplubuskie.pl/skup-aut-wolsztyn/. Jeśli chcecie samochód sprzedać to oni chętnie dadzą bardzo dobrą cenę. Mogę ich naprawdę polecić.

090913123

Posty: 5

 
Mnie odpowiada skupowanie auto z Gorzowa Wielkopolskiego, bowiem firma jest rzetelna. Przyjechali chyba po godzinie i zabrali samochód. Płacili gotówką, wobec tego jak dla mnie to najbardziej korzystna propozycja. Nigdy tak prędko pojazdu jeszcze nie sprzedałem, polecam.

micko

Posty: 5

 
Ze skupem samochodów w Głogowie nie ma kłopotów. Jeżeli ktoś się spodziewa, że otrzymanie 100% ceny albo jeszcze więcej to tak dobrze nie ma. Ta firma kupuje, lecz nie dla siebie. Oni też chcą zarobić, zatem chcą zakupić taniej. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to niech nie zawraca im głowy, bo szkoda ich czasu.

Lupusx

Posty: 8

 
Kiedyś sprzedałem jakieś firmie, natomiast nie dawali mi porządnej ceny. Nie miałem jednak innego wyjścia, wobec tego musiałem się zgodzić. Myślę, że obecnie już bym tak nie zrobił. Wiem, że sporo ludzi nie ma innego wyjścia i na pewno taka firma jest dla nich pomocna.

Kitas

Posty: 6

 
Jest firma, która oferuje skupowanie samochodów w Wolsztynie. Znajomy dostał dobrą cenę i był zadowolony. W godzinę auta nie miał przed domem. Nie rozmawiałem z nim o cenie, bo nie chciał się chwalić, ale nie wyglądał na kogoś, kto nie jest zadowolony, dlatego myślę, że mu się to bardzo opłacało.

rebeczka

Posty: 11