picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

termin na rejestracje pojazdu, polecicie ?

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bowiem nigdy uprzednio tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bowiem dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

HalskiPol

Posty: 1

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeżeli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc zł kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć kłopot rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, natomiast jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Jarciok23

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Penio

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Sikast

Posty: 3

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia samochodu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej zbadać to wszystko na bieżąco.

Dzidzia

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo dostoimy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

pawel253

Posty: 2

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie zakupienia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same kłopoty. Tego przecież nie chcemy.

Tomcio

Posty: 13