picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

busy Polska Holandia, polecicie ?

busy Polska Holandia, polecicie ?

Znacie bus do Holandii, który jeździ w piątki lub w soboty? Poszukuję firmy, która nie robi problemów o np. większy bagaż.

Piotr_21

Posty: 3

 
Mogę polecić Ci bus do Holandii z tej firmy https://busholand.pl/. Jeżdżę z nimi od roku i nigdy nie było żadnego problemu. Możesz wziąć nawet większy bagaż, tylko najlepiej poinformować ich o tym fakcie telefonicznie przed podróżą. Można płacić w złotówkach i euro, zależy jak komu wygodnie.

ewu1u01

Posty: 4

 
Wiele firm oferuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy najlepszej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

Nikuś23

Posty: 4

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma niezmiernie innowacyjne busy, które są wygodne i gigantyczne.

Nikuś23

Posty: 4

 
Busy do Holandii jeżdżą kilka razy w tygodni. Wszystko zależy od danej firmy. Najlepiej jest patrzeć opinie zamieszczone w internecie, a także portalach społecznościowych na temat firm.

namok

Posty: 4

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednakże 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, jaka oferuje busy do Holandii i powiem wam, iż dziwie się sobie, iż mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

Ni56o87

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak sporo firm, iż ciężko mi powiedzieć, jaka z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

Klara323

Posty: 3

 
Busy do Holandii jeżdżą kilka razy w tygodni. Wszystko zależy od danej firmy. Najlepiej jest patrzeć opinie zamieszczone w internecie, a zarówno portalach społecznościowych na temat firm.

Saradoonin

Posty: 2