picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kalkulator alkoholu, poszukuję!

kalkulator alkoholu, poszukuję!

Korzystał ktoś z kalkulatora promili alkoholu? Słyszałem, że potrafi robić dokładnie obliczenia, ale nie wiem gdzie takiego znaleźć?

Damianek4

Posty: 1

 
Dla mnie doskonalsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, niemniej jednak roiłem symulacje. Widzę, iż jest ogromna różnica między kobietami i mężczyznami. Widać, iż my jednakże jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

kryzys

Posty: 7

 
Nie pije i nie mam problemów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, albowiem nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wtedy powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

Oct714

Posty: 13

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Zarówno nie za niezmiernie wymaga jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

Tomcio

Posty: 8

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, ale roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

Kitas

Posty: 4

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Istotne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

alido45

Posty: 4

 
Skorzystałem z kalkulatora promili alkoholowych na stronie https://alco.fun i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło jak trzeba, porównywałem ze zwykłym alkomatem i naprawdę się wszystko zgadza.

Spirek

Posty: 8

 
Nie pije i nie mam problemów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, bo nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wtedy powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

Grabow12

Posty: 6