picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

świerk hermann naue, gdzie kupię?

świerk hermann naue, gdzie kupię?

Nie wiem czy kupować dużego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt dużego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

jajosz12

Posty: 1

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, które mam w swoim ogrodzie.

labuh

Posty: 3

 
Zakupiłem świerk rydal sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Rydal-C7%2C5/9361 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, jakie są świeże i niezwykle prędko rosną.

Rouudee

Posty: 2

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, niemniej jednak wiem, że można wszystko zamówić. Znajomy miał możliwość zamówienia nawet bardzo gigantycznych drzewek do ogrodu.

apepsi1983

Posty: 22

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

mirekp2005

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, ale nie mam na nieszczęście miejsca. Wiem, iż są dostępne bardzo inne odmiany, wobec tego każdy może coś dla siebie odnaleźć. Lubię mieć mnóstwo iglaków w ogrodzie, albowiem nie wywołują problemów i bardzo dobrze rosną.

Miluśkooo2

Posty: 3