picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

lektor angielskiego przedszkole Kraków, polecicie ?

lektor angielskiego przedszkole Kraków, polecicie ?

Potrzebuje dla dziecka zajęć dodatkowych z angielskiego szkoła podstawowa w Krakowie i nie wiem, do kogo ma się zgłosić po pomoc? Nie wiem też ile mogą takie zajęcia kosztować, dlatego proszę o jakieś informacje.

dzbanuś_!

Posty: 3

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Nikuś23

Posty: 3

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeżeli się go nie zna to niestety, lecz mamy poważne problemy. Pożądane byłoby, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

090913123

Posty: 2

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

090913123

Posty: 4

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, zatem nie boją się nawet niezwykle trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Ludmo

Posty: 2

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie proste jak obecnie. Wszyscy znajomi własne dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Aniusiaaa1

Posty: 6