picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dotacje na budowę hal, polecicie ?

Dotacje na budowę hal, polecicie ?

Mam nadzieję, że pomożecie ogarnąć dotacje unijne w wielkopolsce. Jak się do tego w ogóle zabrać i czy opłaca się zgłosić do firmy po pomoc.

Jacek1812

Posty: 5

 
Nie startowałem i w tym roku też nie startuję o dotacje unijne. Widzę jednak spore zainteresowanie nimi w województwie dolnośląskim wśród znajomych z branży budowlane. Może na przyszły rok pomyślę :)

CzarnyBlant

Posty: 9

 
Polecam ich w ramach dotacji unijnych we wrocławiu http://eskel.pl. Szczerze to niezwykle rzetelna firma, jaka pomogła mi uzyskać porządne fundusze na start.

Lupusx

Posty: 23

 
Nie do końca byłem przekonany co do firm konsultingowych, ale nie udało mi się we własnym zakresie dostać dotacji unijnych :( w zeszłym roku. Teraz też planuję właśnie sięgnąć z jakiejś profesjonalnej pomocy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, iż nie będą to stracone pieniądze.

raptofil

Posty: 20

 
Pozwolę sobie powiedzieć już chyba któryś raz z rzędu na kilku forach tematycznych, że nie przydzielają dotacji unijnych na budowę, jeśli nie ma ona związku z rozwojem gospodarki. Musisz mieć dobry biznesplan, strategi musi być przyszłościowa. Mnie udało się dzięki stworzeniu miejsc pracy.

Black_Riot

Posty: 13

 
No to błąd, bo mnie udało się w zeszłym roku pozyskać dotacje unijne na budowę hali i wychodzę już na tym bardzo dobrze. Zresztą przeszkoliłem siebie i pracowników za te pieniądze. Nie widzę powodów do zwlekania.

tigra32

Posty: 10

 
Nie do końca byłem przekonany co do firm konsultingowych, ale nie udało mi się samodzielnie pozyskać dotacji unijnych :( w zeszłym roku. Teraz też planuję właśnie skorzystać z jakiejś profesjonalnej pomocy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie będą to stracone pieniądze.

Lupusx

Posty: 14

 
Płacisz na początku współpracy, niemniej jednak to zwykłe, że nic nie ma za darmo. Potem niewątpliwie procentowo od sukcesu :) W wypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

spioszek

Posty: 18

 
Osobiście jestem pełna obaw i nie próbuję. Boję się, że mogę stracić pieniądze na usługę takiej firmy i co potem. To podobno niemałe kwoty. Chętnie skorzystałabym z dotacji unijnych, ale najpierw przydałoby mi się fachowe doradztwo, najlepiej bezpłatne.

xacax

Posty: 22

 
Wyprowadzę cię z błędu, bo mnie akurat udało się pozyskać fundusz bez pomocy fachowców :) Na zeszły rok dotacje unijne w poznaniu były atrakcyjną sumą. Myślę, że w tym roku jest podobnie. Jedno o czym trzeba pamiętać to biznesplan, do którego nie da się przyczepić :D

Gruba_rrr

Posty: 16