picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki dom, portal lifestylowy

poradniki dom, portal lifestylowy

Mam do was pytanie związane z serwisami poradnikowymi. Czy ufacie informacjom? Szukam artykułów o marketingu.

12erBis

Posty: 6

 
O to widzę, że moja bratnia dusza pisze. Ja też cenię poradniki o zdrowiu. Nie lubię czytać o chorobach, a właśnie o zdrowym odżywianiu, zdrowych produktach, witaminkach, dietach i pysznych posiłkach dla dzieci. Jak coś dołączam się do grona osób, które szukają rzetelnych porad i sprawdzonych serwisów czy blogów.

norBoro

Posty: 26

 
Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie :D Wszyscy teraz przestawiają się na zdrowy tryb życia. Z jakiego portalu lifestylowego czerpiecie wiedzę i porady w tym temacie? Czekam :)

Snaco

Posty: 20

 
Chętnie skorzystam. Jak tylko spełni moje oczekiwania, dam znać. Czytałem już wiele artykułów o finansach, ale niestety nie znalazłem w nich informacji, które najbardziej mnie interesują.

cinto

Posty: 12

 
Widzę, że temat rzetelnego portalu lifestylowego jest nadal aktualny. Z własnego doświadczenia polecam tę stronkę http://citymag.pl/jak-dbac-o-domowy-budzet/. Mnie pasuje. Zwykle czytam tutaj artykuły finansowe i marketingowe. Polecam.

waldek3551

Posty: 20

 
Dobrze myślisz, bo na nieszczęście nie uda ci się nic dobrego wskórać, jak nie zaczniesz od tego, aby być mądrym przedsiębiorcą :) A tak na poważnie ja też zaczynałem od czytania artykułów o marketingu na naprawdę różnych stronach. Nie zawsze byłem zadowolony z ich jakości, lecz tak właśnie przebiegała moje początki no i udało się :D

esdoen1

Posty: 13

 
Ja korzystam i powiem, że już niejednokrotnie udało mi się znaleźć bardzo fajne porady jak urządzić mieszkanie. Artykuły w kategorii dom rzeczywiście są wyjątkowo pomocne, zwłaszcza że na co dzień nie zajmuję się branżą wnętrzarską ;)

Grabow12

Posty: 22

 
Na pewno sprawdzę, ale mnie ciekawią artykuły o zdrowiu. Od jakiegoś czasu zaczęłam rodzince serwować dużo zdrowszą kuchnię i o dziwo wszystko znika z talerzy. Dopiero co się uczę i każda wskazówka jest dla mnie ważna. Najbardziej interesują mnie zdrowe diety.

zenek744

Posty: 15

 
Dobrze myślisz, bo niestety nie uda ci się nic dobrego zdziałać, jak nie zaczniesz od tego, aby być mądrym przedsiębiorcą :) A tak na poważnie ja też zaczynałem od czytania artykułów o marketingu na naprawdę przeróżnych stronach. Nie zawsze byłem zadowolony z ich jakości, ale tak właśnie przebiegała moje początki no i udało się :D

Jacek1812

Posty: 22

 
Wy o finansach, a ja poszukuję konkretów, czyli poradników o marketingu. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to myślę, iż już dużo wiem, natomiast zupełnie nie poradzę sobie z reklamą. Może znacie jakieś ciekawe strony poradnikowe choćby z podstawową wiedzę w tym zakresie.

Lupusx

Posty: 15