picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Jakie szczoteczki dla maluchów używacie?

Jakie szczoteczki dla maluchów używacie?

Dzień dobry. nabył ktoś daszek do przyczepki rowerowej weehoo i-go? Czy jesteście zadowoleni z tej firmy, pożądane byłoby w to zainwestować?

Piolertus

Posty: 19

 
Hej. Ja w sytuacji deszczu to szukam jakiegoś schronienia. Lecz zdaje sobie sprawę z tego że może nie zawsze się to udać, więc może warto zakupić takie odporne na wodę pojemniki.

El2CzupakaBra

Posty: 16

 
Hej. Ja zarówno jestem zwolenniczką jak najdłuższego przebywania dzieci na świeżym powietrzu. Dzisiaj gdy jest tyle ścieżek rowerowych, można spokojnie robić długie wycieczki. Dziecko zawsze chętnie się na nie wybiera i niezwykle ciekawi je nowe otoczenie.

Fajae

Posty: 32

 
Dzień dobry.

zastanawiam się co zakupić żeby sprawić że nasza pociecha będzie mogła bezpiecznie i miło spędzać czas podczas wypraw rowerowych.

Może ktoś mi coś podpowie?

ewu1u01

Posty: 25

 
Witam. sam się zastanawiam nad zakupem tej przyczepki, tylko nie wiem czym się kierować przy wyborze.

Czy taka przyczepka musi spełniać jakieś określone wymagania i kryteria, na co zwrócić szczególną uwagę?

kryzys

Posty: 23

 
Witam. Ja szukam składanego fotelika i tym podobnych rzeczy. Odszukałam kilka strona lecz ciężko mi podjąć ostateczną decyzję. Proszę o pomoc.

Gamess2

Posty: 24

 
Dzień dobry.

zastanawiam się co kupić żeby sprawić że nasza pociecha będzie mogła bezpiecznie i miło spędzać czas podczas wypraw rowerowych.

Może ktoś mi coś podpowie?

Dosti

Posty: 18

 
Hej.

Zastanawiam się od którego wieku mogę zacząć z moim dzieckiem aktywnie spędzać wolny czas? Czy trzeba zaczekać do ukończenia pewnego wieku?

Czym się kierować? Pomocy!!!

El2CzupakaBra

Posty: 18