picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

siatki osłonowe, sklep on-line?

siatki osłonowe, sklep on-line?

Witam. Potrzebuję wiedzieć, czy siatka polipropylenowa jest faktycznie solidna. Potrzebna mi taka do zabezpieczenia transportu.

domniki56

Posty: 8

 
Dobry wybór, bowiem najwłaściwsza jest siatka polipropylenowa. Takiej nie da się zniszczyć :) Korzystamy z takiego rozwiązania na hali przemysłowej. Służy nam zarówno w transporcie. Z własnego doświadczenia możemy polecić, bowiem to siatka PP odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Równie dobrze można ją używać na zewnątrz.

damiano33

Posty: 5

 
W zasadzie tak. Tyle, że my już kiedy montowaliśmy siatkę na piłkochwyt na boisku szkolnym, więc może na sali gimnastycznej też sobie poradzimy. Chcielibyśmy wiedzieć jednak, czy to ten sam rodzaj siatki co na zewnątrz. Może jest coś innego do wewnątrz obiektów?

Squel

Posty: 7

 
Tak nie jest droga i wobec tego też zdecydowałem się na tego typu ogrodzenie. To rzeczywiście niezmiernie fajny sposób na ogrodzenia. Masz pewność, iż będzie odporne na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe nawet te zimowe czy skrajnie letnie. Polecam, albowiem sam coś takiego użytkuję. Siatkę sznurkową można kupić na wymiar o różnym rozmiarze oczek i grubości sznurka.

promo56

Posty: 7

 
W sumie też nie mam zastrzeżeń do jakości siatek ochronnych. Są skuteczne, natomiast też bezpieczne. Nie pękają, nie mają ostrych krawędzi. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia dla domu, z którymi będą miały styczność dzieci, to na pewno sprawdzony produkt godny polecenia.

vincek

Posty: 17

 
Ile to drożej mniej wiecej z usługą montażu? Nie wiem, czy budżet pozwoli nam na taką kompleksową usługę. Jak ktoś coś na temat siatek zabezpieczających z montażem, to czekam i niezmiernie dziękuję.

qwed

Posty: 19

 
To prawda, że skuteczność siatki sportowej jest rzeczywiście uzależniona także od właściwego montażu. W przypadku obiektów sportowych taki profesjonalny montaż to konieczność.

gregcie@

Posty: 15

 
Piłkochwyt to naprawdę znakomity sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na boisku i to nie tylko dla dzieci i młodzieży. Ten rodzaj zabezpieczeń wykorzystywany jest przez wszelkie hale sportowe. Inaczej być nie może. Różnią się one wysokością, która ma też wpływ na skuteczność.

gruszyński55

Posty: 14

 
Zakupiliśmy piłkochwyty tutaj https://ochronne.com.pl/30-siatki-ochronne-na-pilkochwyty. To solidne konstrukcje. Poza tym skorzystaliśmy dla pewności z usługi montażu. Całość godna polecenia.

zyciowy5

Posty: 9

 
Najpierw zastanawialiśmy się nad zupełnie innym sposobem, ale w końcu też padło na siatki sznurkowe. Siatka jest o tyle sprawdzona, że jest odporna na wpływ warunków pogodowych. Polecam, gdyż to wyborny sposób.

kLIMERRRR5

Posty: 16