picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

biuro wirtualne w Warszawie, opinie ?

biuro wirtualne w Warszawie, opinie ?

Potrzebne mi jednak wirtualne biuro. Długo zastanawiałem się nad tym, natomiast takie coś na start mnie uratuje :) Znacie jakieś porządne?

sgemino

Posty: 7

 
To jest link do naprawdę sprawdzonego wirtualnego biura http://www.city-office.pl/kontakt/. Działają od lat. Miejsce profesjonalne, jeśli chodzi o prestiżowy adres do rejestracji firmy.

Meryk87

Posty: 10

 
Mam pytanie o wirtualny adres w Warszawie. Czy to usługa w pełni legalna? Trochę się boję, więc jak ktoś mógłby mnie uspokoić, to bardzo dziękuję :) Mam nadzieję, że pomożecie i rozwiejecie moje wątpliwości.

yetisize

Posty: 7

 
Dokładnie, bo ja też. Ale wydaje mi się, iż biuro na godziny to chyba fajna opcja. Może się przydać. W domu trudno spotykać się z klientami. Taki sposób nie bardzo mi leży. Również przeglądałem oferty i odszukałem jedno takie biuro wirtualne w Warszawie, gdzie ceny są całkiem spoko. Widzę, iż to mocno konkurencyjna branża.

Akustyk4

Posty: 5

 
Tak jest :) Jeżeli chodzi o wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu to, gdy kilka lat temu szukałam nie było tyle ofert. Dzisiaj jest dużo ofert, natomiast to dobrze, bo konkurują, a my klienci korzystamy.

tigra32

Posty: 13

 
No i teraz wiem, w czym rzecz. Pewnie zdecyduję się na wirtualne biuro w Warszawie. Muszę znaleźć coś ciekawego w śródmieściu i na pewno z dostępem do biura na godziny. Jak coś wiecie, piszcie.

Asd7

Posty: 29

 
Jak masz dużą powierzchnię, z której tak faktycznie nie korzystasz, to rzeczywiście jest to sposób na oszczędność. W biurze wirtualnym płacisz faktycznie tylko za te usługi, które są ci potrzebne. Inaczej nie byłoby to opłacalne. Związałem się z wirtualnym biurem w Warszawie pół roku temu. Cenię współpracę i generalnie ten właśnie sposób prowadzenia działalności.

cecyli2

Posty: 8

 
Każde biuro wirtualne w Warszawie działa pewnie inaczej. Jeśli chodzi o umowy, to nie są one jednakowe. Pewnie najlepiej opłacalna jest umowa na rok. Wtedy dają ci jakiś upust cenowy. Musisz sprawdzić konkretnie w danych miejscach. Ja podpisałem umowę na rok i to mi się opłaciło.

qwed

Posty: 19

 
U mnie jest podobnie. Może już trochę dłużej niż pół roku, ale nie mam zamiaru zmieniać tej formy. Biuro wirtualne to szereg korzyści, których bym nie miał, gdybym zdecydował się na typowe biuro siedzibę firmy.

21gregorek

Posty: 15