picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki o zdrowiu, znacie ?

poradniki o zdrowiu, znacie ?

Szukam wartościowych artykułów w kategorii dom. Jak coś polecacie, to dajcie znać. Planujemy remont, a więc wielkie zmiany. Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Babeczka

Posty: 3

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze troszkę czasu zostało.

mokwas

Posty: 7

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, dlatego fajnie, że poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, że artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, natomiast niezwykle mało. A ja poszukuję czegoś faktycznie fachowego. Interesują mnie tylko duże poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

TomekK

Posty: 9

 
Teraz najważniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia ciekawych poradników dla domu :)

micko

Posty: 18

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, niemniej jednak dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie różne zdanie na ten temat.

WacDEC

Posty: 9

 
Teraz najważniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia interesujących poradników dla domu :)

cerybertion

Posty: 19

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/telewizory-8k/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość koniecznych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

beata77

Posty: 9

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

gregBard

Posty: 11

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

tadekw7

Posty: 21

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

ssssebek

Posty: 13